معرفی کتاب بترسید، با این حال انجام بدین 

 

شناسنامه ی کتاب

عنوان اصلی کتاب: Feel the Fear and Do It Anyway

عنوان کتاب به فارسی: بترسید، با این حال انجام بدین

نویسنده: سوزان جفرز (Susan Jeffers)

سال پخش: ۲۰۰۷

 

درباره کتاب

می ترسین تصمیم بگیرین؟ می ترسین از رئیس خود خواسته افزایش رتبه کاری کنین؟ با اینکه از رابطه خود راضی نیستین، می ترسین جدا شید؟ می ترسین با آینده خود روبه رو شید؟

از هرچه که می ترسین، «کتاب بترسید، با این حال انجام بدین» به شما این فرصت رو می ده یک بار واسه همیشه با ترسای خود روبه رو شید.

دکتر سوزان جفرز در این کتاب با استفاده از تکنیکایی مؤثر و مفاهیمی عمیق به شما قدرت تصمیم گیری می ده. این تکنیکا و مفاهیم قبل از این به افراد زیادی کمک کردن که با ترسای خود روبه رو شن و در زندگی پیشرفت کنن.

در این کتاب می خونین:

  • از چه می ترسیم و به چه دلیل؟
  • چه جوری قربونی نباشیم و عوضش خلاقیت به خرج دهیم؟
  • خلاقیت-خلاقانه
    خلاقیت-خلاق

  • راز گرفتن تصمیمای موفق چیه؟
  • چه جوری می تونیم با یک مراحل ۱۰ قدمی افکار منفی رو از بین ببریم؟
  • چه جوری به زندگی خود معنای بیشتری بدیم؟

دکتر جفرز با شوخ طبعی و آگاهی به شما یاد می ده در برابر ترسای خود قوی باشین. زندگی خلاقانه، خوشحال و پر از عشقی داشته باشین و از لحظه لحظه اون لذت ببرین.

این کتاب واسه شماس؟

«کتاب بترسید، با این حال انجام بدین» واسه کسانیه که بیشتر عمر خود رو در ترس و نگرانی سپری کردن. جفرز در این کتاب این افراد رو تشویق می کنه از قدمای کوچیک شروع کنن و از تجربیات خود اعتمادبه نفس بگیرن.

روشایی که این کتاب ارائه می ده، ساده هستن. می تونین اونا رو در زندگی روزمره ی خود به کار ببرین. «کتاب بترسید، با این حال انجام بدین» می تونه زندگی شما رو تغییر بده. چیزایی که از دکتر جفرز یاد می گیرین همیشه همراه تون خواهند موند و شما رو در مراحل مختلف زندگی همراهی می کنن.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   معرفی ۶ ارز دیجیتال مهم و معروف در دنیا "

دکتر پال جردن (Paul Jordan) در مورد این کتاب می گه: «این کتاب رو باید بخونین. با استفاده از راهنماییای این کتاب می تونین به خودتون قدرت و اعتمادبه نفس بدین.»

لوییز ال. هی (Louise L. Hay) می گه: «این کتاب به مردها و زنان زیادی کمک کرده به موفقیت برسن.»

در حاشیه

«کتاب بترسید، با این حال انجام بدین» ۲۰ ساله که ویرایش و چاپ دوباره می شه. این کتاب بیشتر از ۲ میلیون نسخه در آمریکا فروش داشته اشت.

سوزان جفرز کتابایی دیگری هم در همین زمینه نوشته. ازجمله ی اونا میشه به این موارد اشاره کرد: «بترسید، ولی بالاتر از ترس برید»، «با شک و دودلی روبه رو شید» و «دست از جنگیدن وردارین و با زندگی برقصید».

دکتر سوزان جفرز به میلیونا نفر کمک کرده بر ترسای خود پیروز شدن، رابطه های خود رو بهتر کنن و با اعتمادبه نفس و عشق در زندگی خود پیشرفت کنن.

اون تحصیلات دانشگاهی خود رو در دانشگاه ایالتی پن شروع کرد. ولی بعد از ازدواج با همسر اولش تحصیلات خود رو نیمه کاره آزاد کرد. چند سال بعد اون به همراه خونواده به منهتن نقل جای کرد، به دانشگاه بازگشت و دکترای خود رو در رشته روان شناسی از دانشگاه کلمبیا دریافت کرد.

خونواده
ازدواج

اون در طول زندگی کاری خود در بیمارستان به مردم کمک می کرد، در دانشگاه تدریس می کرد، کارگاها و سمینارهایی رو برگزار می کرد و در برنامه های تلویزیونی و رادیویی سخنرانی می کرد و بینندها و شنوندهای خیلی زیادی داشت.

سوزان جفرز در سال ۲۰۱۲ در اثر مریضی سرطان از دنیا رفت.دیدگاهتان را بنویسید